MEBLE AG S.C.

Spółka została zarejestrowana w 1990 roku. Powstała z połączenia dwóch istniejących wcześniej zakładów rzemieślniczych z branży meblarskiej. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie.

Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim kompetencjom naszych pracowników firma osiągnęła wysoką jakość oferowanych produktów. W swojej działalności uwzględniamy problem ochrony środowiska. Wszystkie materiały i komponenty używane do produkcji, jak również stosowane technologie spełniają wszelkie wymagania ekologiczne. Odpady produkcyjne są w całości zagospodarowywane.

Zaletą naszej firmy jest szybka i solidna obsługa klienta, a starannie wykonane produkty zapewniają naszym klientom długotrwałe zadowolenie z wyboru naszej firmy.

Czy jesteście gotowi na meble swoich marzeń?

DOBRZE ZAPROJEKTOWANA KUCHNIA, NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Co jest ważne w projektowaniu kuchni?

Przy wyborze i projektowaniu kuchni należy brać pod uwagę wiele czynników.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że kuchnia jest zabudową stałą, dość kłopotliwą do wymiany, kosztowną i zawierającą różne elementy wyposażenia. Poza meblami trwale związanie jest z nią AGD, oświetlenie, okładziny ścienne. Kuchnię należy tak zaprojektować, aby była funkcjonalna, spełniała wymogi poprawnej ergonomii, ułatwiała poruszanie się między kolejnymi czynnościami, była łatwa w utrzymaniu w czystości i stworzona z optymalnych, trwałych materiałów a także była interesująca i piękna.

Na początek warto określić budżet jaki chcemy przeznaczyć na zabudowę kuchenną. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać właściwe materiały, systemy oraz sprzęt.

SZUKASZ SPRAWDZONEGO I GODNEGO ZAUFANIA PRODUCENTA MEBLI?

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

Realizujemy zlecenia Klientów na terenie całej Polski i w Europie.